TLE4274GSV33HTSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TLE4274GSV33HTSA1
Gamintojas / Gamintojas: International Rectifier (Infineon Technologies)
Prekės aprašymas IC REG LIN 3.3V 400MA SOT223-4
Duomenų lapai: TLE4274GSV33HTSA1.pdf
  • Pranešimas
TLE4274GSV33HTSA1 specifikacijos
Dalies numeris TLE4274GSV33HTSA1 Gamintojas International Rectifier (Infineon Technologies)
apibūdinimas IC REG LIN 3.3V 400MA SOT223-4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78356 pcs Duomenų lapas TLE4274GSV33HTSA1.pdf
Įtampa (maks.) 1.2V @ 300mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 40V