TLE4274GSV25HTSA2
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TLE4274GSV25HTSA2
Gamintojas / Gamintojas: International Rectifier (Infineon Technologies)
Prekės aprašymas IC REG LIN 2.5V 400MA SOT223-4
Duomenų lapai: TLE4274GSV25HTSA2.pdf
  • Pranešimas
TLE4274GSV25HTSA2 specifikacijos
Dalies numeris TLE4274GSV25HTSA2 Gamintojas International Rectifier (Infineon Technologies)
apibūdinimas IC REG LIN 2.5V 400MA SOT223-4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5212 pcs Duomenų lapas TLE4274GSV25HTSA2.pdf
Serija * Kiti vardai SP001130106
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Output
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TLE4274GSV33NTSA1
TLE4274GSV33NTSA1
Gamintojai: International Rectifier (Infineon Technologies)
apibūdinimas: IC REG LIN 3.3V 400MA SOT223-4
Sandelyje: 4307 pcs
parsisiųsti: TLE4274GSV33NTSA1.pdf
RFQ
TLE4274G V50
TLE4274G V50
apibūdinimas: IC REG LINEAR 5V 400MA TO263-3-1