ATB476M025
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
ATB476M025 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATB476M025
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
Duomenų lapai: ATB476M025.pdf
  • Pranešimas
ATB476M025 specifikacijos
Dalies numeris ATB476M025 Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5575 pcs Duomenų lapas ATB476M025.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.260" L x 0.280" W (6.60mm x 7.10mm) Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija ATB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 168mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 240mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 520 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.224" (5.70mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 4.52 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 4.52 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Talpa 47µF