ATB475M050
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
ATB475M050 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATB475M050
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD
Duomenų lapai: ATB475M050.pdf
  • Pranešimas
ATB475M050 specifikacijos
Dalies numeris ATB475M050 Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4664 pcs Duomenų lapas ATB475M050.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.209" L x 0.228" W (5.30mm x 5.80mm) Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija ATB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 66.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 95mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 4 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.224" (5.70mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 33.86 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 33.86 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Talpa 4.7µF