827LBA100M2BC
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
827LBA100M2BC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 827LBA100M2BC
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 820UF 20% 100V SNAP
Duomenų lapai: 827LBA100M2BC.pdf
  • Pranešimas
827LBA100M2BC specifikacijos
Dalies numeris 827LBA100M2BC Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 820UF 20% 100V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80875 pcs Duomenų lapas 827LBA100M2BC.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LBA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.86A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.325A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 404.36 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 820µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 404.36 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 820µF