827KXM050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
827KXM050M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 827KXM050M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 820UF 20% 50V THRU HOLE
Duomenų lapai: 827KXM050M.pdf
  • Pranešimas
827KXM050M specifikacijos
Dalies numeris 827KXM050M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 820UF 20% 50V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 90372 pcs Duomenų lapas 827KXM050M.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija KXM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.376A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.96A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 23 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 202.2 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 820µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 202.2 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 820µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
827LBA400M2EH
827LBA400M2EH
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP