686XMPL010MG28
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 686XMPL010MG28
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 68UF 20% 10V SMD
Duomenų lapai: 686XMPL010MG28.pdf
  • Pranešimas
686XMPL010MG28 specifikacijos
Dalies numeris 686XMPL010MG28 Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM POLY 68UF 20% 10V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84060 pcs Duomenų lapas 686XMPL010MG28.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija XMPL
Ripple Current @ High Frequency 3A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.4628 Ohm Išsamus aprašymas 68µF 10V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 1.4628 Ohm 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 68µF Programos Decoupling