686TTA016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
686TTA016M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 686TTA016M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 68UF 20% 16V AXIAL
Duomenų lapai: 686TTA016M.pdf
  • Pranešimas
686TTA016M specifikacijos
Dalies numeris 686TTA016M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 68UF 20% 16V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 302957 pcs Duomenų lapas 686TTA016M.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia x 0.630" L (6.30mm x 16.00mm)
Serija TTA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 150mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 229.5mA @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 4.8761 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 68µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 4.8761 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 68µF