686LMB450M2BD
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 686LMB450M2BD
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
Duomenų lapai: 686LMB450M2BD.pdf
  • Pranešimas
686LMB450M2BD specifikacijos
Dalies numeris 686LMB450M2BD Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76591 pcs Duomenų lapas 686LMB450M2BD.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LMB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 540mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 793.8mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 6.09509 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 68µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 6.09509 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Talpa 68µF