686KXM063M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
686KXM063M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 686KXM063M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 68UF 20% 63V THRU HOLE
Duomenų lapai: 686KXM063M.pdf
  • Pranešimas
686KXM063M specifikacijos
Dalies numeris 686KXM063M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 68UF 20% 63V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 930716 pcs Duomenų lapas 686KXM063M.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija KXM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 500mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 400 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2.438 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 68µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2.438 Ohm @ 120Hz 4000 Hrs @ 105°C
Talpa 68µF Programos General Purpose