684PPA102K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
684PPA102K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 684PPA102K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.68UF 10% 1KVDC AXIAL
Duomenų lapai: 684PPA102K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
280 pcs
  • Pranešimas
684PPA102K specifikacijos
Dalies numeris 684PPA102K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.68UF 10% 1KVDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23466 pcs Duomenų lapas 684PPA102K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1000V (1kV) Įtampos įvertinimas - AC 525V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.925" Dia x 1.811" L (23.50mm x 46.00mm) Serija PPA
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 4 mOhms
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.68µF Film Capacitor 525V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Axial
Talpa 0.68µF Programos DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; Snubber