684PHC600K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
684PHC600K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 684PHC600K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.68UF 10% 600VDC AXIAL
Duomenų lapai: 684PHC600K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
684PHC600K specifikacijos
Dalies numeris 684PHC600K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.68UF 10% 600VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 63861 pcs Duomenų lapas 684PHC600K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 600V Įtampos įvertinimas - AC 330V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.575" Dia x 2.165" L (40.00mm x 55.00mm) Serija PHC
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESR, Low ESL ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 7.8 mOhms
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.68µF Film Capacitor 330V 600V Polypropylene (PP), Metallized Axial
Talpa 0.68µF Programos DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching