477CKE035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
477CKE035M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 477CKE035M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 477CKE035M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
477CKE035M specifikacijos
Dalies numeris 477CKE035M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 426042 pcs Duomenų lapas 477CKE035M.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija CKE Sraigtasparnis @ žemos dažnio 545mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 899.25mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 1572-1490
477CKE035M-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 423 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 423 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 470µF Programos General Purpose