477BPA050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
477BPA050M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 477BPA050M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 50V AXIAL
Duomenų lapai: 477BPA050M.pdf
  • Pranešimas
477BPA050M specifikacijos
Dalies numeris 477BPA050M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 50V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61574 pcs Duomenų lapas 477BPA050M.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia x 1.535" L (16.00mm x 39.00mm)
Serija BPA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 860mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.2814A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Bi-Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 494 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 494 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 470µF