476SAK025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
476SAK025M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 476SAK025M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 25V THRU HOLE
Duomenų lapai: 476SAK025M.pdf
  • Pranešimas
476SAK025M specifikacijos
Dalies numeris 476SAK025M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 25V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1394125 pcs Duomenų lapas 476SAK025M.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija SAK Sraigtasparnis @ žemos dažnio 110mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 220mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.079" (2.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 5.644 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5.644 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 47µF