476RSS050MSAPS
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 476RSS050MSAPS
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CUSTOM CAPACITOR
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
476RSS050MSAPS specifikacijos
Dalies numeris 476RSS050MSAPS Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CUSTOM CAPACITOR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1236548 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Serija RSS Reitingai -
Polarizacija - Kiti vardai Q11573074A
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks Lifetime @ Temp. -
Išsamus aprašymas 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Talpa 47µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
476PUM016M
476PUM016M
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM 47UF 20% 16V THRU HOLE
Sandelyje: 1647565 pcs
parsisiųsti: 476PUM016M.pdf
RFQ
476RSS016M
476RSS016M
Gamintojai: Illinois Capacitor
Sandelyje: 1505766 pcs
parsisiųsti: 476RSS016M.pdf
RFQ
476R8C
476R8C
Gamintojai: Murata Power Solutions
apibūdinimas: FIXED IND 6.8UH 3.9A 44.8 MOHM