476LBA450M2BC
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
476LBA450M2BC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 476LBA450M2BC
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 450V SNAP
Duomenų lapai: 476LBA450M2BC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
252 pcs
  • Pranešimas
476LBA450M2BC specifikacijos
Dalies numeris 476LBA450M2BC Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 450V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65406 pcs Duomenų lapas 476LBA450M2BC.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LBA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 460mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 7.05474 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 47µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 7.05474 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 47µF Programos General Purpose