476KXM063M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
476KXM063M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 476KXM063M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 63V THRU HOLE
Duomenų lapai: 476KXM063M.pdf
  • Pranešimas
476KXM063M specifikacijos
Dalies numeris 476KXM063M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 63V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 880806 pcs Duomenų lapas 476KXM063M.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija KXM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 192mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 480mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 810 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 3.5274 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3.5274 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
Talpa 47µF Programos General Purpose