476BPS100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
476BPS100M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 476BPS100M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 476BPS100M.pdf
  • Pranešimas
476BPS100M specifikacijos
Dalies numeris 476BPS100M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 208081 pcs Duomenų lapas 476BPS100M.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija BPS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 240mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 376.8mA @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Bi-Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 3.527 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3.527 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 47µF