476BPS025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
476BPS025M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 476BPS025M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: 476BPS025M.pdf
  • Pranešimas
476BPS025M specifikacijos
Dalies numeris 476BPS025M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 940312 pcs Duomenų lapas 476BPS025M.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija BPS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 95mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 149.15mA @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Bi-Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 7.055 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7.055 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 47µF