474MPR400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
474MPR400K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 474MPR400K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD
Duomenų lapai: 474MPR400K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
600 pcs
  • Pranešimas
474MPR400K specifikacijos
Dalies numeris 474MPR400K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 158554 pcs Duomenų lapas 474MPR400K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 220V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.220" L x 0.413" W (31.00mm x 10.50mm) Serija MPR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks "Lead Spacing" 1.083" (27.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm)
funkcijos Low ESR ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 376 mOhms
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.47µF Film Capacitor 220V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 0.47µF Programos DC Link, DC Filtering