474MPR250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
474MPR250K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 474MPR250K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD
Duomenų lapai: 474MPR250K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
474MPR250K specifikacijos
Dalies numeris 474MPR250K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 118854 pcs Duomenų lapas 474MPR250K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm) Serija MPR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks "Lead Spacing" 0.886" (22.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm)
funkcijos Low ESR Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 0.47µF Film Capacitor 200V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 0.47µF