339LBB016M2DF
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
339LBB016M2DF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 339LBB016M2DF
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 33000UF 20% 16V SNAP
Duomenų lapai: 339LBB016M2DF.pdf
  • Pranešimas
339LBB016M2DF specifikacijos
Dalies numeris 339LBB016M2DF Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 33000UF 20% 16V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26329 pcs Duomenų lapas 339LBB016M2DF.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.181" Dia (30.00mm)
Serija LBB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 5.36A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.7A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 25.12 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 33000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 25.12 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Talpa 33000µF