339LBA016M2ED
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 339LBA016M2ED
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 33000UF 20% 16V SNAP
Duomenų lapai: 339LBA016M2ED.pdf
  • Pranešimas
339LBA016M2ED specifikacijos
Dalies numeris 339LBA016M2ED Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 33000UF 20% 16V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33497 pcs Duomenų lapas 339LBA016M2ED.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija LBA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 5.15A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.4375A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 25.12 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 33000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 25.12 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 33000µF