335MSR100K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
335MSR100K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 335MSR100K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 3.3UF 10% 100VDC RADIAL
Duomenų lapai: 335MSR100K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
335MSR100K specifikacijos
Dalies numeris 335MSR100K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 3.3UF 10% 100VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 95083 pcs Duomenų lapas 335MSR100K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC 63V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.886" L x 0.472" W (22.50mm x 12.00mm) Serija MSR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks "Lead Spacing" 0.787" (20.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.787" (20.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized
Išsamus aprašymas 3.3µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial Talpa 3.3µF