335MMR250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
335MMR250K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 335MMR250K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 3.3UF 10% 250VDC RADIAL
Duomenų lapai: 1.335MMR250K.pdf2.335MMR250K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
335MMR250K specifikacijos
Dalies numeris 335MMR250K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 3.3UF 10% 250VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 100073 pcs Duomenų lapas 1.335MMR250K.pdf2.335MMR250K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 160V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.024" L x 0.413" W (26.00mm x 10.50mm) Serija MMR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1572-1222
335MMR250K-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Spacing" 0.886" (22.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.728" (18.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 3.3µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
Talpa 3.3µF Programos General Purpose