335HSM050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 335HSM050M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 3.3UF 20% 50V THRU HOLE
Duomenų lapai: 335HSM050M.pdf
  • Pranešimas
335HSM050M specifikacijos
Dalies numeris 335HSM050M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 3.3UF 20% 50V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5662 pcs Duomenų lapas 335HSM050M.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija HSM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 27mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 33.75mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 50.238 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 50.238 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
Talpa 3.3µF Programos General Purpose