335CKS450MLM
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
335CKS450MLM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 335CKS450MLM
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 3.3UF 20% 450V T/H
Duomenų lapai: 335CKS450MLM.pdf
  • Pranešimas
335CKS450MLM specifikacijos
Dalies numeris 335CKS450MLM Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 3.3UF 20% 450V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 754288 pcs Duomenų lapas 335CKS450MLM.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija CKS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 40mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 100.477 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 3.3µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 100.477 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 3.3µF Programos General Purpose