276KXM063M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
276KXM063M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 276KXM063M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 27UF 20% 63V THRU HOLE
Duomenų lapai: 276KXM063M.pdf
  • Pranešimas
276KXM063M specifikacijos
Dalies numeris 276KXM063M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 27UF 20% 63V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2008872 pcs Duomenų lapas 276KXM063M.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija KXM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 96mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 240mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 860 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 6.1402 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 27µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6.1402 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 27µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Phoenix Contact
apibūdinimas: MCR LIMIT VALUE SWITCH 10V 20MA