276AXZ6R3M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 276AXZ6R3M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 27UF 20% 6.3V SMD
Duomenų lapai: 276AXZ6R3M.pdf
  • Pranešimas
276AXZ6R3M specifikacijos
Dalies numeris 276AXZ6R3M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 27UF 20% 6.3V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1357743 pcs Duomenų lapas 276AXZ6R3M.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija AXZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 40mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 80mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 1.8 Ohms Aukštis - sėdi (maks.) 0.220" (5.60mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 14.737 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 27µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 14.737 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 27µF Programos Bypass, Decoupling