257DER2R5SDP
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
257DER2R5SDP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 257DER2R5SDP
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP 250F -20%, +50% 2.5V T/H
Duomenų lapai: 257DER2R5SDP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
257DER2R5SDP specifikacijos
Dalies numeris 257DER2R5SDP Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP 250F -20%, +50% 2.5V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3489 pcs Duomenų lapas 257DER2R5SDP.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.5V Tolerancija -20%, +50%
Nutraukimas PC Pins Dydis / Matmenys 1.181" Dia (30.00mm)
Serija DER Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 2.224" (56.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 18 mOhm
Išsamus aprašymas 250F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can - Snap-In 18 mOhm 1000 Hrs @ 70°C Talpa 250F