257DCN2R7SDP
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
257DCN2R7SDP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 257DCN2R7SDP
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP 250F -20%, +50% 2.7V T/H
Duomenų lapai: 257DCN2R7SDP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
257DCN2R7SDP specifikacijos
Dalies numeris 257DCN2R7SDP Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP 250F -20%, +50% 2.7V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4208 pcs Duomenų lapas 257DCN2R7SDP.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.7V Tolerancija -20%, +50%
Nutraukimas PC Pins Dydis / Matmenys 1.181" Dia (30.00mm)
Serija DCN Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 1572-1419
257DCN2R7SDP-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 60°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 60°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 2.244" (57.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 13 mOhm Išsamus aprašymas 250F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can - Snap-In 13 mOhm 1000 Hrs @ 60°C
Talpa 250F