228RSS016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
228RSS016M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 228RSS016M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 16V T/H
Duomenų lapai: 228RSS016M.pdf
  • Pranešimas
228RSS016M specifikacijos
Dalies numeris 228RSS016M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 16V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 232131 pcs Duomenų lapas 228RSS016M.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija RSS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 940mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.316A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.630" (16.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 158.3 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 158.3 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C Talpa 2200µF