228LMU050M2CC
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
228LMU050M2CC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 228LMU050M2CC
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 50V SNAP
Duomenų lapai: 228LMU050M2CC.pdf
  • Pranešimas
228LMU050M2CC specifikacijos
Dalies numeris 228LMU050M2CC Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 50V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5402 pcs Duomenų lapas 228LMU050M2CC.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LMU Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.35A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.6875A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 150.71 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 2200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 150.71 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 2200µF Programos General Purpose