228HSM025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 228HSM025M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 25V T/H
Duomenų lapai: 228HSM025M.pdf
  • Pranešimas
228HSM025M specifikacijos
Dalies numeris 228HSM025M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 25V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5617 pcs Duomenų lapas 228HSM025M.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija HSM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.21A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.452A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.299" (33.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 136 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 136 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
Talpa 2200µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
228CKS6R3M
228CKS6R3M
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V T/H
Sandelyje: 650812 pcs
parsisiųsti: 228CKS6R3M.pdf
RFQ
228KXM010M
228KXM010M
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM 2200UF 20% 10V T/H
Sandelyje: 264349 pcs
parsisiųsti: 228KXM010M.pdf
RFQ
228F
228F
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: XFRMR SEMI-TORO 10VA THRU HOLE
parsisiųsti: 228F.pdf