228HSM016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 228HSM016M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 16V T/H
Duomenų lapai: 228HSM016M.pdf
  • Pranešimas
228HSM016M specifikacijos
Dalies numeris 228HSM016M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 16V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5286 pcs Duomenų lapas 228HSM016M.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija HSM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.03A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.2875A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.043" (26.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 151 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 151 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
Talpa 2200µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
228KBM025M
228KBM025M
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM 2200UF 20% 25V T/H
Sandelyje: 72144 pcs
parsisiųsti: 228KBM025M.pdf
RFQ
228H
228H
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: XFRMR SEMI-TORO 10VA THRU HOLE
Sandelyje: 1294 pcs
parsisiųsti: 228H.pdf
RFQ
228KBM016M
228KBM016M
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM 2200UF 20% 16V T/H
parsisiųsti: 228KBM016M.pdf
228F
228F
parsisiųsti: 228F.pdf