227SAK100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
227SAK100M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 227SAK100M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 20% 100V T/H
Duomenų lapai: 227SAK100M.pdf
  • Pranešimas
227SAK100M specifikacijos
Dalies numeris 227SAK100M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 20% 100V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 187589 pcs Duomenų lapas 227SAK100M.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija SAK Sraigtasparnis @ žemos dažnio 620mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 930mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 603 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 603 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 220µF