227SAK035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
227SAK035M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 227SAK035M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 20% 35V THRU HOLE
Duomenų lapai: 227SAK035M.pdf
  • Pranešimas
227SAK035M specifikacijos
Dalies numeris 227SAK035M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 20% 35V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 603730 pcs Duomenų lapas 227SAK035M.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija SAK Sraigtasparnis @ žemos dažnio 330mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.055 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.055 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 220µF Programos General Purpose