227LBA350M2CD
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
227LBA350M2CD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 227LBA350M2CD
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP
Duomenų lapai: 227LBA350M2CD.pdf
  • Pranešimas
227LBA350M2CD specifikacijos
Dalies numeris 227LBA350M2CD Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 64655 pcs Duomenų lapas 227LBA350M2CD.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LBA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.53A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.2491A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.13036 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 220µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.13036 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 220µF