227LBA160M2BA
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
227LBA160M2BA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 227LBA160M2BA
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 20% 160V SNAP
Duomenų lapai: 227LBA160M2BA.pdf
  • Pranešimas
227LBA160M2BA specifikacijos
Dalies numeris 227LBA160M2BA Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 20% 160V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61864 pcs Duomenų lapas 227LBA160M2BA.pdf
Įtampa - Įvertinta 160V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LBA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.47A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.13036 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 220µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.13036 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 220µF