227BPS016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
227BPS016M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 227BPS016M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: 227BPS016M.pdf
  • Pranešimas
227BPS016M specifikacijos
Dalies numeris 227BPS016M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 509655 pcs Duomenų lapas 227BPS016M.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija BPS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 275mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 409.75mA @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Bi-Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.571" (14.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.658 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.658 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 220µF