227BPA035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
227BPA035M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 227BPA035M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 20% 35V AXIAL
Duomenų lapai: 227BPA035M.pdf
  • Pranešimas
227BPA035M specifikacijos
Dalies numeris 227BPA035M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 20% 35V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85639 pcs Duomenų lapas 227BPA035M.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys -
Serija BPA Reitingai -
Polarizacija Bi-Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 220µF