225MSR250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
225MSR250K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 225MSR250K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RADIAL
Duomenų lapai: 225MSR250K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
225MSR250K specifikacijos
Dalies numeris 225MSR250K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67439 pcs Duomenų lapas 225MSR250K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 160V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.201" L x 0.472" W (30.50mm x 12.00mm) Serija MSR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks "Lead Spacing" 1.083" (27.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized
Išsamus aprašymas 2.2µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial Talpa 2.2µF