225MPW250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
225MPW250K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 225MPW250K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC AXIAL
Duomenų lapai: 225MPW250K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
225MPW250K specifikacijos
Dalies numeris 225MPW250K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61262 pcs Duomenų lapas 225MPW250K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 160V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.748" Dia x 1.339" L (19.00mm x 34.00mm) Serija MPW
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 1572-1377
225MPW250K-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESR
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 80 mOhms Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 2.2µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Axial Talpa 2.2µF
Programos DC Link, DC Filtering
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
225MPW160K
225MPW160K
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP FILM 2.2UF 10% 160VDC AXIAL
Sandelyje: 67672 pcs
parsisiųsti: 225MPW160K.pdf
RFQ
225MWR100K
225MWR100K
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP FILM 2.2UF 10% 100VDC AXIAL
Sandelyje: 74545 pcs
parsisiųsti: 225MWR100K.pdf
RFQ
225MMT
225MMT
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 225A 690VAC/500VDC