224PPS102K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
224PPS102K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 224PPS102K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.22UF 10% 1KVDC AXIAL
Duomenų lapai: 224PPS102K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
224PPS102K specifikacijos
Dalies numeris 224PPS102K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.22UF 10% 1KVDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 39041 pcs Duomenų lapas 224PPS102K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1000V (1kV) Įtampos įvertinimas - AC 525V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.591" Dia x 1.339" L (15.00mm x 34.00mm) Serija PPS
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 7.7 mOhms
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.22µF Film Capacitor 525V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Axial
Talpa 0.22µF Programos High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber