224PPR202KJ
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
224PPR202KJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 224PPR202KJ
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.22UF 10% 2KVDC RADIAL
Duomenų lapai: 224PPR202KJ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
210 pcs
  • Pranešimas
224PPR202KJ specifikacijos
Dalies numeris 224PPR202KJ Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.22UF 10% 2KVDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 25657 pcs Duomenų lapas 224PPR202KJ.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 2000V (2kV) Įtampos įvertinimas - AC 700V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.673" L x 0.866" W (42.50mm x 22.00mm) Serija PPR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks "Lead Spacing" 1.476" (37.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.181" (30.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 0.22µF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 0.22µF