223MSR102K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
223MSR102K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 223MSR102K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.022UF 10% 1KVDC RAD
Duomenų lapai: 223MSR102K.pdf
  • Pranešimas
223MSR102K specifikacijos
Dalies numeris 223MSR102K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.022UF 10% 1KVDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 323978 pcs Duomenų lapas 223MSR102K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1000V (1kV) Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.748" L x 0.335" W (19.00mm x 8.50mm) Serija MSR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks "Lead Spacing" 0.591" (15.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
funkcijos - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 80.381 Ohms
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.022µF Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.022µF Programos General Purpose