223MPR630K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
223MPR630K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 223MPR630K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC RAD
Duomenų lapai: 223MPR630K.pdf
  • Pranešimas
223MPR630K specifikacijos
Dalies numeris 223MPR630K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 162685 pcs Duomenų lapas 223MPR630K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.512" L x 0.335" W (13.00mm x 8.50mm) Serija MPR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
funkcijos Low ESR Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 0.022µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 0.022µF