205DER2R5SFQ
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
205DER2R5SFQ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 205DER2R5SFQ
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP 2F -20%, +50% 2.5V T/H
Duomenų lapai: 205DER2R5SFQ.pdf
  • Pranešimas
205DER2R5SFQ specifikacijos
Dalies numeris 205DER2R5SFQ Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP 2F -20%, +50% 2.5V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 128741 pcs Duomenų lapas 205DER2R5SFQ.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.5V Tolerancija -20%, +50%
Nutraukimas PC Pins Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija DER Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 350 mOhm
Išsamus aprašymas 2F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can 350 mOhm 1000 Hrs @ 70°C Talpa 2F