205DCN2R7S
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
205DCN2R7S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 205DCN2R7S
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAPACITOR 2F -20% +50% 2.7V T/H
Duomenų lapai: 205DCN2R7S.pdf
  • Pranešimas
205DCN2R7S specifikacijos
Dalies numeris 205DCN2R7S Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAPACITOR 2F -20% +50% 2.7V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 108694 pcs Duomenų lapas 205DCN2R7S.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.7V Tolerancija -20%, +50%
Nutraukimas PC Pins Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija DCN Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 60°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 60°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 280 mOhm @ 1kHz
Išsamus aprašymas 2F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can 280 mOhm @ 1kHz 1000 Hrs @ 60°C Talpa 2F